Kongreye Davet


Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Toraks Derneği’nin 21. Yıllık Kongresi, 11-15 Nisan 2018’de Titanic Delux Otel, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Türk Toraks Derneği, Türkiye’nin en geniş Göğüs Hastalıkları ailesidir. Her yıl olduğu gibi önümüzdeki yıl da bilgilerimizi, deneyimlerimizi ve sorunlarımızı paylaşmak, birlikte çözüm önerileri bulmak, birlikte eğlenmek için bir araya gelmek istiyoruz. ‘El ele, bilimle, güçlü nefese’ sloganımızla sizleri kongremize davet ediyoruz.

Çalışma gruplarımız, şube yürütme kurullarımız, uzman ve il temsilcilerimiz ve üyelerimizin ortak çabasıyla oluşturduğumuz bilimsel programımızla ülkemizde akciğer sağlığını iyileştirmeyi hedefledik. Bu seneki bilimsel programımızda, koruyucu önlemlerden, tanı ve tedaviye kadar güncel bilgilerimizi gözden geçirmek; bu alanda yaptığımız çalışmaları, yenilikleri ve deneyimlerimizi paylaşmak; sahada karşılaştığımız problemleri dile getirmek ve çözüm önerileri oluşturmak için farklı oturum formatları oluşturduk. Günlük pratiğe yansıyacak uygulama ve oturumlara, multidisipliner toplantılara daha fazla yer verdik. Önceki yıllarda olduğu gibi uluslararası düzeyde akciğer sağlığı sorunlarının ve politikalarının, sağlığın sosyal belirleyicilerinin tartışılmasını hedefledik.

Bilimsel toplantıların yanısıra birlikte eğlenebileceğimiz, kişisel gelişimimize katkı sağlayacak etkinlikleri gerçekleştirebileceğimiz bir sosyal program sayesinde ruhumuzu besleyip, yeni dostlar edinip uzun zamandır göremediğimiz dostlarımızla özlem gidereceğiz.

Bilimsel ve sosyal açıdan doyurucu, derneğimize yakışır bir kongre gerçekleştirmek ümidiyle sizleri hep birlikte ele ele, bilimle, güçlü nefese davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla…

https://kongre2018.toraks.org.tr/wp-content/uploads/2017/06/nurdan-köklü-1-160x160.png
Nurdan

KÖKTÜRK

Kongre Başkanı

Nurdan KÖKTÜRK


https://kongre2018.toraks.org.tr/wp-content/uploads/2017/06/BİNGÖL.png
Züleyha

BİNGÖL

Kongre Sekreteri

Züleyha BİNGÖL


https://kongre2018.toraks.org.tr/wp-content/uploads/2017/06/Ali-Fuat-Kalyoncu-1-32rw4wbcdqw9pp76utn8jk.jpg
A. Fuat

KALYONCU

TTD Başkanı

A. Fuat KALYONCU